| ReViNeMaScAtii a întrebat:

Sal TPUhappy
am vazut mai demult un film (cu vasco da gama parcathinking) in care acesta este garda de corp a unui rege (tailandez cred), regina isi otraveste sotul si isi omoara copilul ca sa se poata casatori cu amantul ei...vasco da gama este acuzat ca l-ar fi omorat pe rege si este pus sa se lupte in arena cu prietenul sau, castigatorul primea pentru el si familia lui o moarte usoara.ei nu se lupta intre ei si arunca cu sabile in regina si noul rege omorandul pe amantul reginei... funda +vot la cine ma ajutahappy

5 răspunsuri:
| 1DeadMemories a răspuns:

Copilu', pe ala, Vasco Da Gama, l ai invatat la istorie probabil, nu l ai vazut in filme rolling on the floor))))))))))))))))))))))))

| ReViNeMaScAtii explică (pentru 1DeadMemories):

Trebuia sa rad? era o gluma sau ce? ce am scris eu acolo era o secventa dintr-un film...raspunsul dat de tine este cel mai PROST pe care l-am putut citi pe TPU! stiu cine e vasco da gama si crede-ma ca is mult mai cult ca tine...(era o secventa dintr-un film ce am scris eu acolo)

| Lexi888 a răspuns:

Am uitat cum se numea

| Lexi888 a răspuns:

Oricum era bun

| Lexi888 a răspuns:

Caută pe net