| costescuafl a întrebat:

Salut, a fost astăzi un film pe Disney Channel pe care nu am apucat să-l văd în întregime și părea interesant...
era vorba de un băiat pe care îl chema Cirrus si era negru, și tatăl lui îl punea să muncească în biserică și pasiunea lui reală era muzica, și la un moment dat a aflat că de fapt lucrează într-un club și l-a pedepsit.în rest nu mai știu nimic, pentru că nu l-am văzut pe tot... știe cineva cum se cheamă filmul?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna.,,Let it shine" :*

| costescuafl explică (pentru AnemonaP):

Mersi, scuze că ţi-am dat funda după 2 luni laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Let it shine

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

E tare filmul si a aparut de mai multe ori si chiar de mai demult laughing da, se cheama "let it shine"