| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Acum cativa ani m-am uitat la un film care era cu un grup ce mergea pe o insula cu bacul iar acolo s-au imprietenit cu cativa localnici care i-au vanat la un moment dat. Aveti idee cum s-ar chema filmul?

2 răspunsuri:
| Visereale a răspuns:

Mai detaliat

| SPECTOGRAFIE explică (pentru Visereale):

Filmul era cu cativa cercetatori care cautau ceva pe o insula (ceva din zona braziliei)si cativa locatari au vrut sa i ajute, dar in final acestia au vrut doar sa i omoare fiindca le au invadat spatiul. (era o scena cu o pana la masina... locatarii le au facut-o) a, si ca sa ajunga pe insula au luat un fel de BAC.