| ladymuzik a întrebat:

Salut,acum o saptamana eu si prietenul meu am imitat sexul,el era in boxeri eu in chiloti,mentionez ca sunt virgina,el a ejaculat,pot sa ramin insarcinata?, burtika ma doare deja de o saptamana exact ca la menstruatie, insa menstruatia trebuie sa imi vina peste 2 saptamini, va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| y0nutz3ly a răspuns:

Hai ca a fost buna astalaughing)...nu te m-ai speria nu o sa ai burtica marelaughing

| Creata_Oita_1995 a răspuns (pentru y0nutz3ly):

Mai*
Cratima leaga doua parti de propozitie diferite. In acest caz, "mai" este un adverb si este O singura parte de propozitie.
Daca vrei "m-ai", uite aici un exemplu: Tu m-ai speriat cand ai tipat.
Ai inteles?