| ladymuzik a întrebat:

Salut,acum o saptamana eu si prietenul meu am imitat sexul,el era in boxeri eu in chiloti,mentionez ca sunt virgina,el a ejaculat,pot sa ramin insarcinata?, burtika ma doare deja de o saptamana exact ca la menstruatie, insa menstruatia trebuie sa imi vina peste 2 saptamini, va rog raspundeti, simt ca numi gasesc locul

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Linisteste-te! de vreme ce voi ati "facut-o" " imbracati" ca sa spun asa si penisul lui nu ti-a atins vaginul, nu are cum!
Nu te mai gandi, mai rau iti faci!
Cat despre menstruatie, de multe ori isi face aparenta mult mai devreme decat o astepti!

| Incepator01 a răspuns (pentru IloveME):

Ce-ti mai plac ghilimelele laughing

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi rămâne însărcinată în acest mod!

Rămâi însărcinată DOAR dacă prietenul tău îşi introduce penisul în vaginul tău şi ejaculează în tine.

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata! dar inainte de a mai face chestii de genul asta mai citeste despre educatia sexuala

Răspuns utilizator avertizat
| catablondu a răspuns:

Buna, pentru a ramane insarcinata, contactul trebuie sa existe, nu sa fie simulat. Atata timp cat nu ati facut dragoste nu exista riscuri. Durerile de burta pot fi din cauza unei dereglari menstruale si atat. Iubiti-va mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Angie95 a răspuns:

Stai calma k nu esti insarcinata laughing Nici nu ai cumwinking Si cel mai probabil trebuie sa iti vina de aia te doare burta, probabil ai racit si de aia o sa-ti vina mai devremewinking

| noulfischer a răspuns:

laughing

| denigood a răspuns:

Cum **** poate sa ejaculeze asa? Ala are pompa-n cur?

| adea99 a răspuns:

Stai linistita draga ca nu ai ramas insarcinatalaughing