| supremxxxoxo a întrebat:

Am D-Link wireless cu 65 mb si prin cablu 100 mb viteza si sunt la next gen. Intrebarea mea este cum pot schimba ip,nu vreau sa-l ascund, doar cu-m il schimb permanent sau daca as putea sa-l fac sa fie ip dinamic. Am incercat un program hotpot care acesta schimba ip si dupa ce-l instalai aveai acelasi ip ca inainte. As vrea sa schimb ip permanent la wireless dar si la cablu si daca pot sa fie si dinamic. Deci cum fac? FUNDA./Scuzr domeniul

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ip este dat de ISP, nu ai cum sa il schimbi tu decat daca folosesti un proxy

| supremxxxoxo explică:

Daca se poate sa fie dinamic!