| z1k a întrebat:

Am ip static si as vrea sa imi fac ip dinamic stiti cumva vreun program am incercat cu fake ip dar nu a mers
am primit ban pe un animit site si vreau sa incerc sa imi schimb ip pentru o perioada

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Esti la rds? Dai un reconnect, si un repair la retea, iti va elibera un ip nou.
Daca este vorba de un browser, cauta pe google, free web proxy, intri pe siteul respectiv, iar in interiorul siteului mai ai field, pe care il completezi cu ce ai tu nevoie, acestea iti va ascunde ipul si te poti loga din nou pe siteul pe care ai nevoie.

| z1k explică (pentru Seby90):

Nu am rds se numeste arsenal este de 100mbs dar singurul dezavantaj este ip static mai ales daca joci counter strike