| Netflix1234 a întrebat:

Am facut impreuna cu inca 3 prieteni, un abonament Netflix de 4. Doar ca am o nelamurire, am facut 4 profiluri si nu stiu daca alea sunt doar profiluri sau 4 abonamente. Nu stiu daca o sa platescc doar 12 € sau 4 abonamente a 12 €. Ajutati ma va rog, mai am o saptamana gratuita si vreau sa stiu

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sunt doar profiluri ca fiecare sa-si faca propria baza de date cu ce filme ii plac, la ce vrea sa se uite etc. Pretul ala de 12 il platiti la total, 4 euro de fiecare, nu mai mult.

| Netflix1234 explică (pentru Adry05):

Iti multumesc frumos, aparent nu prea am dormit deloc gandindu-ma la asta

| Adry05 a răspuns (pentru Netflix1234):

3 euro platiti, pardon, ca sunteti 4. Am citit gresit numarul de persoane.