| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de seria Fast & Furious. Deci Han a murit in Tokio Drift. Cum se face ca reapare in serie sub acelasi nume ( Han ) si este reluata faza cand a murit la finalul filmului Fast & Furious 6. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Poate ca in fast and furious 5 n-a murithee hee?
Pentru ca in filmul f&f 6 apare, iar apoi iarasi moare in explozia aia, omorat de Ian....deci e ciudat, poate f&f 7 ne-ar fi lamurit, dar nu stiu cand apare.^^

| MariusBoy2013 a răspuns:

Salut, seria fast & furious nu este in ordine uitate la trailarul de la fast7 ai sa vezi ca face continuarea la de la Tokyo drift unde Han moare.

| anonim_4396 explică (pentru MariusBoy2013):

Ok. Stiu despre ce vorbesti. dar cand se intalneste Han cu Dom, Dom ii spune lui Han "Am auzit de nebunia din Tokio".