| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey voi ce credeti e adevarat sau nu emisunea aceea de pe discovery fenomene stranii ale au au existat cu adevarat?

4 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Te-ai uitat cumva aseara? Si eu m-am uitat si ma uit si cred ca sunt adevarate...nu stiu de ce dar in America se petrec fenomene de acest gen.

| RoseOfTheFire explică (pentru Phineas):

Da aseara cu demonul Seth mama cred ca daca il vedeam eu in fata cred ca ieseam pe geam numai nimeream usa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fenomene stranii" nu este emisiune, ci documentar.Desi foarte controversat subiectul, s-au intamplat si inca se intampla astfel de lucruri.Nu sunt mereu ca la televizor(se adauga efecte speciale pentru a mentine interesul), dar se intampla, iar in unele cazuri se sfarseste tragic.Numai bine.

| sorinache21 a răspuns:

Nu au existat!