| Gfx_Alecs_1999 a întrebat:

De vreo 2 saptamani am o problema cu filmele pe care le vad in player, se blocheaza aproximativ 2 minute, in acele 2 minute filmul ruleaza blocat, in poze mai bine zis, dupa aia filmul ruleaza bine 10-15 minute si iar se blocheaza, asa pana la final.

Stiti vreo rezolvare?

2 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Poate filmele sunt in format HD si calculatorul tau nu e prea compatibil cu formatul HD sau fullHD.
Alta idee, ar fi sa incerci cu alt player, incearca VLC-ul.

| Gfx_Alecs_1999 explică (pentru denyemy):

Am incercat cu mai toate playerele... am un laptop destul de bun, intr-adevar placa video nu prea e atat de buna precum restul componentelor, dar pe net pot vedea filmele in format HD full, numai la filmele pe care incerc sa le vad in player am probleme.