| agarbici a întrebat:

Mi se blocheaza filmele de pe stick la un anumit moment si imi apare eroarea:Continutul nu poate fi redat, fiindca are o eroare". Filmul ruleaza normal pana la momentul respectiv. Daca trec de fram-ul cu pricina, filmul merge normal mai departe.Am incercat mai multe stick-uri, rezolutii diferite, marimi diferite, insa da aceeasi eroare.Sa fie eroare de copiere din Windows? Problema a aparut de cateva zile.Un sfat m-ar ajuta mult! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| cyberalex a răspuns:

Pare sa fie o eroare de codare (sau copiere) a filmului.
Cum poate fi o eroare de citire/scriere pe stick (un sector deteriorat).
Incearca-l copiind-ul pe un disk intern din sursa originala.