| Petrica1337 a întrebat:

Salut fratilor! Nu cumva stiti cum se numeste fimlul cu tipul care incurca cuvintele? Multumesc mult happy.

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Incearca sa fi mai explicit. Daca ne-ai dat un indiciu in plus despre acel film, poate te-am putea ajuta.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

De ce nimeni de la secțiunea asta nu spune lucruri concrete? laughing asa pot exista mii de filme. Numai din anul asta

| Petrica1337 explică:

In film joaca actorul Dwayne The Rock Johnson si e comedie. Asta e tot ce stiu despre film. Nu stiti careva cum se numeste filmul?