| tudorflorin96 a întrebat:

Salut imi aduc aminte de un film in care un om venit dintr-o tara straina a venit in America ca sa obtina semnatura unui cantaret de jazz american. Dar fiindca in tara sa erau revolte si etc. pasaportul sau a fost considerat nevalid si nu a fost lasat sa iasa de pe aeroport. Apoi dupa ce a stat un an in acel aeroport, el intre timp invatase si limba engleza, in tara lui conducatorul statului fusese dat jos de la putere. El intr-un final a reusit sa iasa de pe aeroport si sa obtina semnatura cantaretului de jazz.
As vrea sa va rog daca ati putea sa imi spuneti titlul acestui film. Funda raspunsului corect.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"The Terminal" cu Tom Hanks si Catherine Zeta-Jones.