| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, imi spuneti si mie 2-3 filme frumoase care sa le vad maine cu colegii si domnul diriginte? Sunt clasa a 10-a. Sa fie si horor

12 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Mist (2007),Case 39 (2009),The Tall Man (2012),The Woman In Black 1 și 2 (2012/2014),Mama (2013),Hidden (2015),June (2015)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1) The exorcist;
2) Saw;
3) The exorcism of Emily Rose;
4) Masacru in Texas;
5) Devil;
6) Audrey Rose;
7) The hills have eyes;
8) Jaws;
9) Mirros;
10) Final destination 5
Ai de unde alege acum, spor!
Vizionare placuta!

| Dolofănica a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut "The Exorcist"? Cum a fost? Te-ai speriat? Mi-e mi-e cam frica sa ma uit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dolofănica):

Nu, nu am avut curajul sa ma uit!
Am auzit de la colegii mei ca e tare urat si eu-s slaba de inima.
Am vazut o parte din exorcizarea lui Emily Rose si asa m-am speriat de tare.
Visam noaptea si aveam impresia ca e in spatele meu.
Si eu sunt fricoasa, dar parca as vrea sa ma uit la "the exorcism" sa vad cum e.
Sa simt frica pe pielea mea laughing)
Daca iti e frica, ti-as recomanda sa nu te uitihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand "Dangerous minds"-cred ca este cel mai potrivit in special daca il vezi cu colegii si dirigintele ( verifica rezumatul filmului pe cinemagia).
Este un film din care puteti toti invata ceva(pana si dirigintele).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
The Perks of Being a Wallflower 2012
The Final 2010
Bang Bang You're Dead 2002

The Orphan 2009
Martyrs 2008
Carrie 2013

The Purge: Anarchy 2014
Eden Lake 2008
As Above, So Below 2014

| Berzerka a răspuns (pentru anonim_4396):

Martyrs?
vrei sa ramana aia dreacu cu sechele?

pe mine, m-a cam lasat, si pe mine nu ma socheaza si impresioneaza mai nimic.

adica e prea extrem pentru o vizionare cu dirigintele si colegii.

| BadAngel3 a răspuns:

Push-Razboiul mintii
Rose Red, Mumia revine ( merita vazut ) si unul de dragoste A walk to remember.

| Dolofănica a răspuns:

Stai o secunda... Parca ai zis "frumoase". Cum pot sa fie si frumoase, si horror?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Dolofănica):

Pentru fanii genului, filmele horror sunt frumoase.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Dolofănica):

Lone Survivor - poveste adevarata
Hangover(seria)/A haunted house 1, 2
Haunt
Pirates of Caribbean 1, 2, 3
The Rundown
Fast and furious (seria)
Faster
The Martian - ti-l recomand pe asta, e cel mai potrivit pentru scoala. Vizionare placuta!

| SomeonePerfect a răspuns:

1.The exorcist

2.The grudge

3. Mirrors