| CryChristiAN a întrebat:

in anul 2002, sezonul 4 al desenului animat Curaj catelul cel fricos, nominalizat la premiul Oscar in 1997, s-a incheiat. Odata cu aceasta incheiere, s-a dus pe malul sambetei si contractul.

Am auzit ca in S.U.A inca se difuzeaza episoade noi. Daca da, imi puteti da va rog niste link-uri cu acele episoade? In afara de cele vechi din perioada 1997-2004. Vreau cele noi din SUA daca e cu putinta? E adevarat?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Serialul are doar 52 de episoade, în 4 sezoane, şi în SUA s-a difuzat între noiembrie 1999 şi noiembrie 2002, şi de-atunci amin happy Nu există episoade noi.

| CryChristiAN explică (pentru DakotaRoyse):

Mda... Erau desenele copilariei mele. Desene ca alea nu o sa mai fie niciodatasad. Erau cu aevarat foarte frumoase si imi placea ca reda viata intr-un mod pe cat de primejdios, pe atat de minunat

| DakotaRoyse a răspuns (pentru CryChristiAN):

Total de-acord! Seriale ca acela n-o să mai existe niciodată, era superb, era haios şi abia acum când mă mai uit la el, văd nişte lucruri incredibil de serioase happy