| An0NyOmY a întrebat:

Salut ma uit la naruto shippuden.
Vreau sa stiu ce se intampla cu sasuke? ca cica trebuie sa atace konoha.
Ce se intampla cu gaara?

1 răspuns:
| CaraChanKesono a răspuns:

Ai putea sa te uiti la ep dar hai ca iti zic eu,Desp Saske: a aflat de la Tobi ca Itachi fusese obligat de liderii satului sa ucida clanul Uchiha si acum vroia sa il razbune distrugand satul(mdea stiu, CIUDAAAAT C: ) cu gaara ce sa se intample?! Dupa lupta cu Naruto s-a schimbat, a devenit un shinobi cu o inima mare si din cauza talentului si grijei sale a ajuns Kazekage!^^ sper ca te-am ajutat!