| xSequel a întrebat:

Mama mi-a spus ca era un film cu numele ceva de genu "Nu-mi furati copilul"(nu stie prea bine cu se cheama). Era vorba despre o fata care era studenta si un om o filma (cica zicea ca era tot student). Si dupa aia o facut un copil cu ea. Dar "studentul" acela era de fapt un angajat, la nu mai stiu ce firma care trebuia sa caute o fata frumoasa si desteapta care trebuia sa faca un copil cu ea si dupa aia sa i duca copilul la o familie bogata care nu puteau face copii.Si dupa aia fata se razgandeste ca nu vrea sa i dea copilul la bogati.Cam atata stiu din ce mi-a spus mama.
Si era din anul 1980 sau 1979...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titlul original este "Black Market Baby", o productie din anul 1977. Se mai numeste si "Don't steal mai baby", sau "A dangerous love".
http://movies.yahoo.com/movie/black-market-baby/

| Bianca_Ralf_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde pot sa vad si eu filmu asta? este intr-adevar superb! Multumesc!

1 răspuns: