| antonii a întrebat:

Mi-am adus recent aminte de un film pe care l-am vazut la televizor acum cativa ani. Facea parte din categoria SF (parca). In secventa de care imi aduc aminte, pentru cateva minute timpul s-a oprit (numai pentru oameni banuiesc deoarece camerele de luat vederi si masinile functionau). Dupa "criza" o echipa de detectivi(cercetatori? ) au analizat toate camerele de luat vederi si au observat un om care se misca fara probleme pe un stadion(imaginea era de proasta calitate si nu i-au putut vedea fata dar i-au determinat inaltimea etc.). Daca recunoasteti secventa imi puteti spune numele fimului?

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Mie imi suna foarte asemanator cu primul episod din acest serial: http://www.imdb.com/title/tt1441135/

| antonii explică (pentru tpuuser999):

L-am gasit! Este excat fimul /serialul la care ma uitam...multumesc

1 răspuns: