| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp raman in arhiva imaginile de pe camerele de luat vederi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te referi la camerele stradale sau ale firmelor, magazinelor, depinde cite casete au si care este politica lor in pastrarea datelor. Daca ai o problema si o astfel de imagine te ajuta, grabeste-te sa ceri pastrarea unei anumite casete. Te vor ajuta. Oricum, politia are grija sa ceara astfel de imagini, dar nu strica o cerere in plus.

| Ana235 a răspuns:

Depinde ce camera.