| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema dupa ce mi-am schimbat windows-ul cand vreau sa ma uit la un film / anime imi merge putin greu, sacadat, dar inainte nu aveam problema asta, sa mentionez ca am descarcat driverele... Oare de ce am problema asta, se rezolva cumva?.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmm, probabil n-ai instalat placa video...

Daca ai windows 7 da click dreapta pe "my computer", apoi click la "device manager" si apoi la "display adapters", daca nu e instalata o sa-ti arate un triunghi galben cu un "!" cel mai probabil.

| Nigirishimete a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Este instalata deja placa video... Alta solutie, nu exista?

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai daca tu crezi ca ti-e instalata dai un update de la manager sau descarca Slim Driver ar trebui sa iti dea ultimele update-uri la drivere. Daca nici atunci nu merge schimba windows-ul. daca inainte iti mergea bine sigur iti merge daca bagi alt windows.