| Gabyy2001 a întrebat:

as vrea sa stiu ce parere aveti despre LALA BAND?

Răspuns Câştigător
| AxxFarer a răspuns:

Mie una imi place foarte mult Lala Band, imi plac vocile lor, meloodiile, serialul in care joaca si energia lor, se vede ca o fac din placere, asa ca imi place trupa happy

5 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Nasol...la varsta lor sa canti melodii de copii si sa fi iubit doar de pustii de 7-15, mai sunt si cateva exceptii (sper ca nu multe), sunt 100% sigura ca niciunul nu ar fi in Lala Band daca nu ar face bani, fiindca isi dau si ei seama cat de penibile sunt melodiile, dar banul conteazawinking

| Dragoselu12345 a răspuns:

Nam suportat si nici no so suport vreodata.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nici nu stiu cum canta si imi pot da seama ca sunt naspa...

| Puffulets a răspuns:

Nu imi place!

| olivikkka a răspuns:

Super misto, imi plac foarte mult poate datorita serialului in care sunt protagonisti