| DiannaSj a întrebat:

Ce parere aveti despre LaLa Band?

Răspuns Câştigător
| ZZZandreea a răspuns:

De ce e ma serialul de rahat? ca nu e,, Phineas si Ferb,, sau,, Iubiri secrete,, asa zic totii.gay`astia ca tine.nu sunt obsedata, si nu zic ca e extraordinar, dar pentru un serial romanesc.e chiar superwinking
si da, vocile lor sunt amazing!:

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Dima nu are ce cauta in asemenea gayism sinistru.E una din cele mai bune voci tinere din Romania,mai au vreo cativa in trupa voce(Alina Eremia,Raphael Tudor si tipa de o joaca pe Andrada, nu stiu cum o cheama) dar per total, sunt slabuti uneori ca interpretare muzicala, unii nici nu se pricep sa cante.(Anca, n-are absolut nicio treaba)M-am uitat la serial cand am avut timp, ca actori toti sunt 0 barat, ideea serialului e ideea aia de telenovela cat de pura se poate, gretoasa, cliseica, stereotipica si cum mai vrei tu.Serialul este o voma de nedescris, e nasol ca unii se strica in asa ceva, dar se promoveaza macar.Si de multe ori scenariul e complet căcat! Uite un exemplu:

"Hmm,colegul nostru,Vlad e intins pe jos,nu mai are mult sa moara,glontu' i-a trecut prin plaman.Ce facem noi? Cantam, ce dracu! Hai, Dima, baga un Phil Collins!"

Serios?! Pana si eu ti-as putea scrie un scenariu mult mai dens, mai captivant, si lipsit de clisee.Cine a fost scenarist aici merita ghilotinat.Iar numele trupei este cam cretin, si are izul ala de adolescenta retarda.LaLa inseamna nebun, e o expresie americana de slang, ma indoiesc ca ei o ard cu nebunii si lucruri din astea.

| ZZZandreea a răspuns (pentru Dumnezău):

Foarte inteligent acest "discurs de umilire"..Parca ai scis o fabula! Frate, stai chill! Se pare ca esti talentat rau. Cred ca o sa ajungi actor de renume mondial! Si cxu expresia americana de slang, asta era utlizata tot in filme!winking.

| Gorath a răspuns:

O poponăreală de zile mari.M-am uitat la câteva episoade-ca să nu devin hater nejustificat, şi serialul e de rahat, dar vocile lor sunt destul de bune.

| Gorath a răspuns (pentru ZZZandreea):

E pentru că aşa mi se pare mie,e relativă chestia asta, înţelegi? Ai cerut păreri, problema ta e că nu poţi accepta opinii diferite de ale tale, deci calmează-te.Şi, pe ce te bazezi când mă faci gay? Pe faptul că sunt fată?!-inteligentă mişcare.

| ZZZandreea a răspuns (pentru Gorath):

De ce e ma serialul de rahat? ca nu e,, Phineas si Ferb,, sau,, Iubiri secrete,, asa zic totii.gay`astia ca tine.nu sunt obsedata, si nu zic ca e extraordinar, dar pentru un serial romanesc.e chiar superwinking
si da, vocile lor sunt amazing!:

| codrut123 a răspuns:

Eu zic ca au o voce destul de buna..., dar nu isi aleg tot timpul melodiile potrivite