| Blocar a întrebat:

Salutare TPU Am o intrebare cei care au citit sau macar a auzit de cartea "Cum sa-ti dresezi dragonul" de Cressida Cowell Nu filmul Ci Cartea As dori sa stiu o librarie din MOLDOVA, CHISINAU in care pot so procur Ms anticipat Daut Funda Cel Mai Bun Raspuns (The Best Of The Best)

Răspuns Câştigător
| DianaPetre a răspuns:

Biblioteca municipala B.P. Hasdeu

4 răspunsuri:
| DianaPetre a răspuns:

Poti sa o imprumuti de la bibloteca (eu asa am facut) sau o poti comanda de pe Elefant.ro. O gasesti la 16, 20 lei.

| Blocar explică (pentru DianaPetre):

Diana daca nu apare alt raspuns de la mine ai funda
dar Elefant.ro Cumvind cheie ro -Romania asa ca im Modova nul poti cumperi dar spune de la ce biblioteca si iti dau funda fara vorba

| Blocar explică (pentru DianaPetre):

Iti dau Funda daca spui de la ce BIBLIOTECA
ATENTIE din MOLDOVA
Si despre Elefant.ro Cuv. Cheie Ro-Romania Daca imi spui ca fac livrari si in Moldoca e Super

| Blocar explică:

Vreau sa fie din Moldova nu ELEFANT.RO
Stiu site-ul dar parca facea livrar doar in Romania Si In ce biblioteca ai imprumutato