| Daniel123987 a întrebat:

Cand eram mic m-am uitat la un anime cu o poveste f interesanta. Toti oamenii erau animale si era un rege care avea un fiu leu si unul tigru. Fiul leu trebuia sa devina rege si primea mostenire o manusa de aur care avea pe ea o sabie cu un ochi in mijloc. Puteti sa imi spuneti numele animeului?
Dacă vreti va dau mai multe detalii. (Nu stiu daca fiul era exact leu sau tigru)

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

The king lion se numea acele animatii.

| Daniel123987 explică (pentru MihaiNicu23):

Poti sa imi dai link pls?

| Daniel123987 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu era regele leu. Avea o grafica mai buna si stiu ca fiul avea o manusa de aur cu o sabie pe ea si sabia avea un ochi in mijloc

3 răspunsuri:
| Astrid188 a răspuns:

King lion