| StasN9 a întrebat:

Fanii animeului Naruto, as vrea parerea voastra cum credti ca se va termina acest anime...desigur Funda
cum as vrea eu sa fie
1.Naruto va devine hocage
2.Saske sa fie distrus de naruto (Madara la fel)
3.Sakura sa nu o vad in ochi, as prefera ca Naruto sa fie cu Hinata
4.desigur Naruto deja controleaza 9 cozi, dar se aud zvonuri ca Naruto ar putea muri.cum va adresati la asta?

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Pai, dupa terminarea sezonului shippuuden se zice ca va urma un alt sezon numit akyppuuden unde naruto si sakura vor fi deja adulti.Totusi:
1) Da, Naruto va deveni cu siguranta hokage, e personajul principal, nu are cum sa moara big grin
2) Eu nu cred ca sasuke o sa fie distrus de naruto, nu cred...Totusi e posibil si asta, dar eu cred ca sasuke se va intoarce in konoha.
3) Sakura as vrea sa fie cu Naruto, Hinata mi se pare o aiurita care e prea timida, dupa parerea mea Sakura si Naruto se potrivesc big grin
4) Nu cred ca Naruto o sa moara.

| StasN9 explică (pentru JoshuaNNN):

Sakyra.iii place de saske asa ca lasa sa fie cu el.HInata asa e ea.vom vedea mai pe scurt

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.
- As vrea sa incep corectandu-ti cateva greseli.
@hokage; @credeti; @Sasuke.

Acest anime, s-ar putea sa se termine cu lupta dintre Naruto si Sasuke. Unde ambele personaje ar muri. Madara, si ceilalti care sunt de partea lui sa fie invinsi de Forta Aliata, adica Konoha si restul Tarilor.
Naruto, l-ar convinge pe Sasuke sa-l accepte ca fiind un prieten. Si apoi, ar muri amandoi unul langa altul, sau ceva de genul.;-?
- Eu doar am presupus, nu stiu nimic sigur cum s-ar termina.

Dar, mi-ar placea, ca Naruto sa se termine intr-un mod neasteptat dar fericit.
Reintalnirea lui Sasuke cu Itachi, sa-l faca pe Sasuke sa-mi aminteasca de Konoha si de prietenii care si-i facuse acolo, chiar daca el nu-i accepta ca prieteni, ci doar ca pe niste dusmani. Itachi sa-i spuna lui Sasuke, ca el mereu l-a iubit si ca a trebuit sa elimine acest clan " Uchiha " doar pentru ca el [ Sasuke ] sa traiasca. Sasuke, nu cred ca ar intelege, si ar vrea sa plece, sa-l distruga pe Naruto cu mana sa cat mai repede.;-? Dar, intr-un sfarsit Itachi il convinge, si trece de partea lui Naruto.
Impreuna, Sasuke si Naruto l-ar invinge pe Madara, cat si pe individul care-si spune « Tobi ».
- Oricum, eu deja ti-am dat prea multe detalii. Daca citesti manga, iti vei da seama de multe alte lucruri, decat cele din anime.

Pa, pa.

| Alëxąndŕą a răspuns:

Hey!

1).Da sa fie Hokage.

2).Sasuke sa isi refaca clanul =>Cu Sakura (logic)

3).Sa o violeze Sasuke hentai nene se scoate Kishimoto cu chiestia asta garabtez %

4. Vreau ca Hinata sa fie "barbat" si sa ii zica lui Naruto dava vor sa fie mai mult decat prienteni =>Iubiti.

Si toata lumea e fericita, nu crezi?

| ClaraLove a răspuns:

Naruto sa devina hocage

| Sara_Skittles_1993 a răspuns:

Pai, Naruto si Sasuke erau chiar sa moara, in ep 670 (care apare maine) ii arata cum revin in lupta, si inca un lucru, Naruto n-are cum sa moara ca dupa cum au fost aratate indici in serial el poate devenisa Rikudou senin.

| danidanutzu22 a răspuns:

De fapt pe saske cred ca o sa il omoare madara... si naruto o sa moara la sfarsitul filmului shippuden (asa se spune).si naruto cred ca o sa fie cu hinata inainte ca naruto sa moara big grin

| fanNaruto a răspuns:

Salut,sunt fan Naruto de mult timp si sincer ma m uitat la toate episoadele din Naruto si Naruto Shipudden.Eu zic ca Naruto va fi Hokage insa trebuie sa mai astepti deoarece si ar pierde farmecul acest anime.Eu cred ca Naruto va fi cu Hinata pentru ca Hinata o iubeste mai mult.La intrebarea a 2 nu stiu sa ti raspund e greu poate sa se intample orice.La intrebarea a 4 raspunsul meu este un Nu mare.Salut.

| Marian_Terente_1995 a răspuns:

Cum se va termina? Va zic eu.:D
Prima oara cititi asta pentru a sti ca naruto este unul din cei 2 mostenitori al eremitului celor 6 cai.
http://dmike.sunphoto.ro/Istoria_clanului_Uchiha_de_MikeTL
Apoi uitati-va la acest episod sa vedeti ca colierul eremitului celor 6 cai apare imprimat pe naruto.
http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-282.html
Uitati si o poza cu eremitul celor 6 cai.
http://iloveanime4ever.3xforum.ro/post/1498/1/Eremitul_Celor_6_Caii/
Naruto il va invinge pe sasuke si pe madara si va deveni eremitul celor 6 cai.

| Marian_Terente_1995 a răspuns:

Si naruto nu are cum sa moara... Episodul se numeste NARUTO.Deci de ce sar mai fi numit asa?laughing