| Oklahoma112 a întrebat:

m-am uitat la un film acum ceva timp prin Octombrie-Noiembrie pe Pro TV era un film de crima daca nu ma insel si nu stiu cum se numeste (actrița principala) era micuta si tatăl ei tot o bătea pe ea si pe mama ei. Maica-sa o data o loveste ceva in cap si il omoara si se decid sa il îngroape undeva (oricum omul avea probleme si nu și-au facut griji ca ar putea fi suspectate) si cat il îngropau ele, cea mai buna prietena a actriței principale, vede cand il pune in groapa si ii face un semn tipa asta, prietenei sa nu zica nimic si toată viata ei trăiește cu frica asta ca poate sa o spună oricând CINE STIE DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Perfect Stranger (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/perfect-stranger-seducatorul-fara-chip-15913/
Îl găsești online, vezi începând de la min 1:35:23

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

S-ar putea să fie:Volver (2006),iar dacă nu, poți să-l vezi pentru că este în genul descrierii tale
http://www.cinemagia.ro/filme/volver-15744/

| dannyel86 a răspuns:

L-am vazut si eu. Il poti vedea pe AXN. Il redifuzeaza la nesfarsit. Se numeste "Seducatorul fara chip" (titlul oficial in Romania).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgica Smecherie Valoare se numeste.

| GigiManaStramba a răspuns:

Eu cred ca filmul este vorba despre Ghila al boland cand se imbata cu apa minerala de la Fane Burtosu Cheliosu si vine bat seara si o bate pe Iulia si gabriela.