| Bogdan_Stancu_1996 a întrebat:

Salut tuturor!
Aveti idee sau stiti filme de genu "filme cu oameni saraci care devin bogati", nu de alta dar sunt cele mai placute de vizionat dupa parerea mea si chiar nu prea am gasit.
Multumesc frumos! big grin

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

The wolf on wall street

| faramatania a răspuns:

Mr Deeds (2002),Pretty Woman (1990),Curly Sue (1991),Chalet Girl (2011),Greedy (1994),The Ultimate Gift (2006),Kid Cannabis (2014)

| anonimg a răspuns:

Era unul cu viata lui Ben Carson bazat pe fapte reale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masterminds/Loomis Fargo 2016, cel puțin așa mi se pare.
Serialul Breaking Bad se încadrează cam 50%.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! un film pe aceasta tema este Vagabondul milionar(2008)este un film indian. Dupa acesta a făcut Sia melodia "Never give up". Meriti"a doua sansa"