| TomyBrave2019 a întrebat:

Unde vezi filmele descărcate de pe Netflix? Sunt confuz...nu am "downloads" în telefon.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Tot in Netflix
si anume, ca iti vor merge cand nu ai net (au o bifa care arata ca sunt disponibile "off-line")

7 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Doar nu te astepti sa descarce un fisier.mp4 care poate fi incarcat prea usor pe net sau partajat cu prietenii fara probleme, nu?

Filmul il gasesti in aplicatie, unde e si singurul loc in care il poti vizualiza.

| TomyBrave2019 explică (pentru PainTech):

Da...dar poti intra in aplicatie daca n-ai net? I mean pentru asta e facut.

| Fr3shb0y a răspuns:

Tot in aplicație la secțiune descărcări. gen le poți vedea fără a trebui sa te conectezi la net