| Utilizator1920 a întrebat:

Salut, va rog mult sa ma ajutati sa gasesc acest film... Imi amintesc ca erau foarte multi oameni infectati (aveau ochii galbeni ceva de genul cei infectati), si aceasta infectie ii transforma in niste monstri, semanau cu oamenii foarte mult doar ca erau albi, fara par si cu ochii rosii din ce imi amintesc. Armata statea la pod(singura iesire din oras) si scanau ochii pentru a vedea cine este infectat si cine nu pentru a putea fi separati inainte sa se transforme pentru ca a doua zi urmau sa se transforme toti si sa lase orasul numai cu cei infectati. Dupa ce au scanat oamenii au distrus podul pentru a nu putea iesi acele creaturi dar au mai ramas oameni neinfectati inauntru si trebuie sa supravietuiasca printre acele creaturi...
Va rog mult, daca stiti ceva. Orice despre acest film va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce zici tu, seamănă cu întâmplările din I Am Legend (2007).
http://iamlegend.wikia.com/wiki/Evacuation_(NYC_Falls)

| Utilizator1920 explică (pentru floresdemayo):

Fix asta este! Multumesc mult!

| floresdemayo a răspuns (pentru Utilizator1920):

Era mai ușor de recunoscut, dacă ziceai de un om și un câine într-un film post-apocaliptic.winking

| Utilizator1920 explică (pentru floresdemayo):

Faza este ca fix de ei doi nu imi aminteam laughing
Mi-am amintit doar ce am spus mai sus

6 răspunsuri:
| Utilizator1920 explică (pentru Bogdann1107):

Ala este serial si nu are nici o legatura cu ce am explicat mai sus.
Totusi, am vazut serialul, este ok.

| Andreeiy a răspuns:

Ador filmul ăla, dar sincer, habar n-am cum se numește...