| Rubio_Alex_1998 a întrebat:

Vreau sa va fac o descriere a unui film pe care il caut dar nu il gasesc de mult timp. "Se produce o crima importanta, un reporter incearca sa insceneze faptul ca el ar fi facut crima ca si cand el ar fi facut-o, cand in final se afla ca de fapt chiar el era criminalul." Am facut o descriere scurta. Ma poate ajuta cineva? Dau funda, please.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Beyond A Reasonable Doubt (2009)?
http://www.cinemagia.ro/filme/beyond-a-reasonable-doubt-33118/