| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai acum 2 luni un cateva secvente dintr-un serial cu o crima/rapire nu mai stiu sigur...era cu o politista/detectiva care investiga casa respectiva si cu un polistit care a fost la fata locului sau cam asa ceva. Chestia e ca politistul asta auzea gandurile celor din preajma.Detectiva il inteba ce s-a intamplat la casa respectiva iar el auzea ce gandea ea. Iar spre final cand sa plece politistul spre masina aude dinspre casa cu pricina o voce de fetita plangand. Politistul se duce cu detectiva in casa iar acesta o conduce la o camera secreta.Gaseste fetita.Detectiva il duce pe politist la sediu sa afle mai multe despre abilitatea lui...bla bla bla.Chestia e ca nu stiu ce nume are serialul.
Care ma ajuta are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Ce-ai povestit tu e exact din Heroes, Matt Parkman, politistul chiar e destul de gras. http://www.youtube.com/watch?v=RgFtahK8t9M

3 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Heroes

| Alcaelo a răspuns (pentru Yandel):

Nu este acesta.Filmul de care zic eu este cu un politist grasut.
Heroes il stiu.

| Alcaelo a răspuns (pentru Yandel):

Multumesc foarte mult inseamna ca eu am vazut alt trailer. Meriti o funda. salut

| Yandel a răspuns (pentru Alcaelo):

Ce-ai povestit tu e exact din Heroes, Matt Parkman, politistul chiar e destul de gras. http://www.youtube.com/watch?v=RgFtahK8t9M