| GoDiePlease a întrebat:

Salutare tuturor! Am o intrebare mai ciudata, probabil stiti cu totii de WWE Wrestling laughing. Mai pe vremuri undertaker avea un manager Paul Bearer, intrebarea mea este, ce naiba tinea in borcanul ala auriu? laughing mereu am fost curios sa aflu.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chipurile era cenusa lui Undertaker

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot sti de WWE, si sti de Paul Bearer, uita-te aici http://wfan.sport.ro/......-edge.html :))

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

Ma uitam pana acum 4 ani dar am lasat-o balta cand au inceput sa bage atata drama de ziceai ca e telenovela. acum cateva luni am mai vazut un episod si dupa 5 minute am incetat ca era o porcarie totala. acum ani si ani mai era ceva, chiar daca stiam ca e facatura, era amuzant de privit, acum nu mai e la fel.

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Stiu, acum e totul logic, castiga ala care e mai popular. Dar fazele astea cu Edge si Paul Bearer mi-au readus aminte de wwe-ul ala vechi. Cand erau superstar-uri adevarate. Ce-mi mai placea sa ma uit la Jeff Hardy tongue Acuma au venit numai fetite in WWE.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

Mda, numai e ce era. cum a intrat HHH la putere l-a facut acum pe el baiatul rau si tot asa, se tine de telenovele. pacat.dar pana la urma ei fac ce vor altii

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...
Dar sunt unele meciuri din WWE care m-au facut ma uit socat. De exemplu in 98' Edge vs Mick Foley. Sunt unele lovituri care niciodata nu o sa-mi explic cum au trucat. E o lovitura in meci: Edge pune pioneze pe jos, Mick il ia si-l arunca pe pioneze, si se vede cum i-au intrat pioneze in spate lui Edge. Sau mai e cand rup mesele, acuma o sa zici ca masa este foarte slaba, o spargi imediat, dar daca e slaba de ce daca se pun pe masa nu se sparge? Sunt unele faze care chiar par adevarate.

| alexronaldo77fde a răspuns:

Nu era borcan, era o urnă. In acea urna se presupunea a finun spirit carevii dădea puteri lui Undertaker.dar era goala laughing)))

| Darius_Hotea_1995 a răspuns:

Stiu sigur ca tinea cenusa, a cui nu stiu.