| skull12 a întrebat:

Saluut, am o intrebare. Deci sunt la Compania de televiziunea AKTA, eu nu am televizor HD si vreau sa vad meciuri, si meciurile sunt pe Telekom Sport 1-2-3-4-5 si 6 dar eu nu prind Telekom Sport, am doar Look TV. Un jaf.

Dau FUnda!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Stai liniștit. Poți vedea meciurile și pe TVR printre altele:
Ai aci detaliile, vizionare faină, pune berea la rece :

https://www.romaniatv.net/......21350.html

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reziliaza contractul cu AKTA si treci pe Telekom.

| LPCTSTR a răspuns:

Iti faci abonament la Telekom de vreme ce AKTA nu difuzaza acele canale.
Din cate stiu, pentru abonament si echipament platesti in jur de 70 lei/luna.
Din pacate nu stiu cat costa doar abonamentul fara taxa echipamentului, insa asta poti afla si singur daca vorbesti cu ei.

| skull12 explică (pentru LPCTSTR):

Ok, sa vad maine ce rezolv, Mersi, dau funda mai tarziu sa vad daca mai primesc comentarii.