| DomnulFantastic a întrebat:

Salut,sunt pe akta si vreau sa-mi iau net de la telekom, e ok?

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Pai fa si tu o comparatie, intre cele doua! Eu am de la Telekom, pe adsl, destul de multumit! Ca si stabilitate e foarte bun, cade foarte rar, aproape de loc! La Telekom sunt si alte tehnologii cu viteze mai mari! Sa iti dau un exemplu, eu scot un film de 700 de mega undeva in 10 minute, (plus, minus cateva minute)Fa si tu o compratie intre pret si ce servicii primesti

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Nu prea e bun cel de la telekom.
Orange are cea mai buna acoperire
parerea mea

| DomnulFantastic explică (pentru persseuss):

Eu am spus pentru net... Telekom e fostul Romtelecom

| DomnulFantastic explică (pentru persseuss):

La mine in sat e doar telekom (romtelecom) si akta

| persseuss a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Stiu,dar nu prea are acoperire mare ca internet nici cel de la Vodafone.

dar cred ca e mai bun oricum cel de la telekom decat al tau/