| BCoMichael a întrebat:

๏.๏ -_-
"✇.✇"Sharingan!" -_-
"❂_❂"Mangekyou!" -_❂ T_❂
"۞_❂"Amaterasu!" -_-
"❁_❁" "Eternal Mangekyou Sharingan!
Cine e fan naruto/naruto shippuden?big grin Cui ii place ce am desenat mai sus? rolling on the floor)))

12 răspunsuri:
| soaitamarius a răspuns:

Sunt fan naruto si imi plac desenele tale! Si mersi pentru raspunsu cu pesti! FUNDA?

| Kid_4219 a răspuns:

Eu sunt un MARE fan naruto. Mor dupa Amaterasu chiar daca e dureros si oricum... Naruto e tare din toate punctele de vedere. In legatura cu "desenele" tale...sunt dragute :*.

| BCoMichael explică (pentru Kid_4219):

La mangekyou am facut in dreapta ochiul insangerat (cum s-a intamplat la sasuke cand a facut mangekyou)winking

| Dayana12345 a răspuns:

Eu sunt fana, dar nu-nteleg nimic(din desene)

| BCoMichael explică (pentru Dayana12345):

Daca esti fana atunci cum de nu intelegiwinking

| Dayana12345 a răspuns (pentru BCoMichael):

Pai, de fapt eu doar joc narutoarena, nu ma uit la episoade, am vazut doar cateva, dra imi pla...

Răspuns utilizator avertizat
| EllaDeny a răspuns:

Nu sunt fan Naruto (Bleah!), dar ce ai desenat hmm....destul de interesant...

| Vikuuus a răspuns:

Cea ce ai facut tu e doar prosteala

| BCoMichael explică (pentru Vikuuus):

Sunt fazele sharingan si le-am desenat folosind numai semne de punctuatie, e arta si nu poate toata lumea sa faca asa ceva!

| Paulica2001 a răspuns:

Sasuke sharingan ۞ _ ۞ laughing