| Intelligence a întrebat:

Spune-mi pe scurt despre ce e vorba in serialul tau coreean preferat si apoi zi-mi numele lui. Dau funda la descrierea care mi se pare cea mai interesanta :-P. Voi urmari apoi respectivul film.
P.S.: in serialul meu preferat (coreean) este vorba despre doi frati vitregi care plac aceeasi fata. Unul dintre frati urmeaza sa fie rege, iar respectiva fata trebuia sa devina regina lui. Existau multe interese politice de aceea fata "moare"subit chiar inainte sa devina regina. Dragostea celor doi este foarte mare, incredibila. Se vor regasi dupa o perioada de 8 ani in care EI, totusi NU s-au uitat. ( e impresionant serialul, n-are cum sa nu-ti placa) Serialul se numeste : THE MOON THAT EMBRACES THE SUN.

3 răspunsuri:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Serialul descris mai sus este BOYS OVER FLOWER 2009, 25 episoade si inca unul special.
Ti-am raspuns deja la intrebarea pe care ai adresat-o in aceeasi zi.

| Karpatykaly a răspuns:

UEM Jan Di este o fată obișnuită a cărei familie deține un magazin de curățare uscată.

Oferind în același timp curățătorie chimică la un student la prestigioasa Shin Hwa High School, ea îi salvează viața, oprind încercarea sa de sari de pe acoperiș și este dat o bursă completă de înot.

Ea a participat la Shin Hwa de înaltă și, în curând este terorizat de liderul F4 (cei patru băieți mai bogate și cele mai populare de la școală) Gu Juun Pyo.

Deși iunie Pyo persistă pe intimidare ei, el începe să găsească el însuși atras de Jan Di. Cu toate acestea, Jan Di are o pasiune pentru Yoon Ji Hoo, cel mai bun prieten a lui Juun Pyo.

Atunci când ea își dă seama că Ji Hoo este doar un prieten apropiat și că ea iubește cu adevărat Juun Pyo tânăr sunt aruncate într-o dilemă ca mama lui iunie Pyo își propune să le despart și de a găsi un meci mult mai potrivita pentru fiul ei.
Eu l-am vazut de cel putin 4 ori

| Intelligence explică (pentru Karpatykaly):

Si cum se numeste? UEM JAN DI?