| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film de razboi big grin din al 2-lea razboi mondial(sau primul)... cele mai multe filme primeste funda! si sa fie frumoase(nu copy paste de pe netstraight face)

Răspuns Câştigător
| natearchibald a răspuns:

Saving Private Ryan, Downfall, Letters from Iwo Jima, Flags of our Fathers, Schindler's List, Apocalypse Now, Paths of Glory, Das Boot, The Pianist, La vita e bella, Full Metal Jacket, Inglourious Basterds, Braveheart, Platoon, Black Hawk Down.

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru natearchibald):

Ohoo frumoasa lista...din fericire stiu doar 2 filme din toate asteahappy

| natearchibald a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. Vizionare placuta! big grin

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Adio arme. O să-ţi placă.
http://life.hotnews.ro/......e-sale.htm