| izaaa a întrebat:

Spuneti'mi si mie un film horror foarte, foarte infricosator! funda pentru cel/ cele mai bune~!

Răspuns Câştigător
| HurremSultan a răspuns:

Buna^^ The Grudge,Oglinzi Malrfice,Silent Hill,Priest,Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street,Splice, A nightmare to Elm Street, Paranormal Activity, Friday the 13th, The Hitcher, 1408, Amusement, Babysitter wanted, Creep, House of Wax, Jeepers Creepers II, One Missed Call, Prom Night, Saw V, The Hills have eyes I-II, The last house on the left, The Strangers, The Texas Chainsaw Massacre (best movie ever), Turistas, Wrong Turn I-II.Cateva din filmele mele preferate horror sper sa-ti placa.

9 răspunsuri:
| stefan22 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose,The Exorcist,Silent Hill, Paranormal Entity, Paranormal Activity 1 si 2, Insidious, An American Haunting, A Haunting in Conneticut, The Grudge,The Ring, Dead Silence, It,Rose Red, The Strangers,Whisper, Dawn of Dead, 28 days later, 28 weeks later.

| mrsjacksonhere a răspuns:

The Grudge [ 1, 2, 3] si My ex [ Fosta Mea] Te asigur ca sunt suuuuuuuuuuuuuuuuuper infricosatoare.
m-am mai uitat la bloody mary, si nu am putut sa dorm toata noaptea. apoi am avut cosmaruri o saptamana.dar depinde de fiecare cum reactioneaza la ceva.

| me4ever98 a răspuns:

Pai eu sincer am vazut niste filme f infricosatoare:the grudge[uita-te la toate partile],danika, drag me to hell, the ring 1 si 2, the exorcist, silent hill...sunt destule horror, le gasesti si pe net daca scrii top 10 filme horror... sper ca te-am ajutat:d

| ioana_7606 a răspuns:

The grudge - uita`te la toate straight face pe mine una m`a bagat in sperieti.

| Dayaniss a răspuns:

Silent Hill
The Texas Chainsaw Massacre
The Exorcism of Emily Rose [ e super love struck ]
Te Grudge
Orphan

Si cam atat. fundita? puppy dog eyes kiss

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Ciao izza! un film horror big grin pei eu stiu un film cara se umeste '' 7eventy 5five - Saptezaci si cinci [[ Cu
Brian Hooks, Antwon Tanner, Cherie Johnson
Gen film Horror - Thriller ]] e vorba despre : '' Distracţia devine fatală pentru o gaşcă de studenţi puşi pe şotii. Sătui de toceala pentru examenele de sfârşit de semestru la o universitate de prestigiu, ei inventează un joc numit „75". Regulile jocului sunt simple - fiecare participant formează un număr de telefon la întâmplare şi trebuie să înspăimânte persoana de la capătul firului timp de 75 de secunde. Până la finele examenelor, 75 devine distracţia favorită pentru studenţii din campus, iar unul dintre cei mai bogaţi invită gaşca la vila sa din Colorado pentru un week-end nebun de petrecere. Dar atunci când unul din membri găştii sună din întâmplare persoana greşita şi victima întoarce foaia, spaimele în joacă devin mult prea reale, iar casa se transformă într-o capcană a morţii. Măcelul din film este inspirat dintr-o poveste reală.'' fuditsa? :X

| BuzeNice_2036 a răspuns:

Nu stiu daca este asa de infricosator, dar stiu ca este horror. Numele filmului:Autopsy.Regizor:Adam Gierasch.Scenaristi:E.L. Katz, Jace Anderson,
Adam Gierasch.Genul:Groaza/Thriller/Comedie.Rating:Sub 16 ani.

| seleR1k a răspuns:

The ring 2
The Grudge
Drag me to hell

| Denisse_9469 a răspuns:

The Grudge...crede-ma e foarte infricosator sper ca ti-am fost de foloshappy