| Danny1990 a întrebat:

Stie cineva...cum se numeste filmul acela(este animat) in care liga dreptati este distrusa si ramane doar Iron Man sa aiba grija de copii lor... l-am vz mai demult online si acum nu imi amintesc cum se numea

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Iron man 4 parca.

| charizard96 a răspuns:

Iron man nu face parte din liga dreptatii

| Danny1990 explică:

Stiu si eu asta am si precizat ca liga dreptatii a disparut in acel film( si raman copii lor)...din cate imi aduc aminte era cu o creatie de a lu iron man care i-a distrus pe nume Ultron

| Danny1990 explică:

Mda am cam dat date false, de fapt in film apar Capitanul America, Thor si Iron man (Avangers)...si este vorba despre filmul Next Avangers, orkum multam de efort, a si vi-l recomandbig grin(pentru cei care sunt Fani MARVEL:X)