| User123456 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul in care un ospatar se indragosteste de o fata care vine la restaurant sa manance cu familia ei si la plecare el ii da un bilet cu numarul lui de telefon si pana la urma ea revine singura intr-o zi la restaurant. Atunci el afla ca ea este surda, insa ea putea sa citeasca pe buze. Dupa afla mama ei de relatia lor si incearca sa-i desparta, el ii trimite scrisori/ mesaje, iar mama ei nu i le arata?

Răspuns Câştigător
| NiiEla6 a răspuns:

Nu sunt sigura, dar poate e Listen to your heart http://www.imdb.com/title/tt1274296/?ref_=sr_2

| User123456 explică (pentru NiiEla6):

Asta e, multumesc mult!

| NiiEla6 a răspuns (pentru User123456):

Cu placere

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă ne spui și un actor ceva, ar fi bine.