| Kage22 a întrebat:

Stie cineva daca exista o serie de Naruto care ai putea sa o vizionezi chiar daca nu ai vazut seria originala?(mai pe scurt sa nu trebuiasca sa stii povestea din Naruto si sa o iei de la 0 cu o grafica imbunatatita, cam asta ma intereseaza)

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

A aparut Boruto, dar mna, tot trebuie sa stii cate ceva.
Naruto a avut doua parti, Naruto si Naruto Shippuden. Alta serie cum vine asta?
Sugestia mea este sa-l vezi tot, de la capat, ca merita din plin.

| Kage22 explică (pentru Plato):

Stiu de Boruto, nu sunt chiar paleta stiu si eu esentialul si m-am gandit sa-l vad pe tot dar am zis ca are prea multe ep dar cred ca asta voi face. Ms mult!

1 răspuns: