| Paul89 a întrebat:

Stie cineva filmul cu unii care se duc cu un avion care se strica si se prabuseste la polul nord/sud si li se termina proviziile si ca sa supravetuiasca incep sa se manance intre ei? multumesc

8 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Yeti Course of the Snow Demon.winking

| mabo a răspuns:

Da.eu,e oarecum dureros.mai ales ca unul dintre ei a trebuit sa-i lase pe ceilalti sa-i manance sora...

| AlterEgo a răspuns (pentru mabo):

Bine ca te apuci sa povestesti! Nu se face.winking

| mabo a răspuns (pentru AlterEgo):

Dc draga? vroiai sa te uiti la film sau vroiai sa papi si u din ea? cred ca au mai ramas niste oase pe acolo...glumeamlaughing)))

| 11vladutz90 a răspuns:

Yeti Curse Of The Snow Demon

Funda? big grin

| Necrophagist a răspuns:

The Donner Party cumva?

| Paul89 explică (pentru Necrophagist):

Bun film, dar nu e asta, mersi

| Paul89 explică:

Nu e Yeti Course of the Snow Demon (oricum e misto si ala)