| UserAnonim98 a întrebat:

Stie cineva niste seriale gen : "Prison Break"?
Cu evadari din puscarie sau viata de puscarie?

(sau vreun film mai fain cu evadari happy )

7 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Poti incerca serialul coreean Secret(sau Secret Love) este vorba despre o fata care in ziua cand iubitul ei o cere in casatorie fac un accident de masina...el se da jos din masina, si desi vede ca a dat peste o fata o lasa acolo si pleaca. apoi fata ceruta in casatorie sustinea ca ea a condus in acea seara pentru a-i nu-i face problem viitorului ei sot, care era procuror. apoi ea intra in inchisoare in locul lui, nestiind ca era insarcinata, acolo ea va naste, iar fostul iubit al fetei decedate vrea sa ii faca viata mai grea fetei care a intrat in inchisoare...dar mai tarziu se indragosteste de ea.
iti dau doua video-uri sa-ti faci o idee
http://www.youtube.com/watch?v=ahSC5J3lzS4
http://www.youtube.com/watch?v=IMn2WRLPOQw

| suntserios a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Asta suna a telenovele nicidecum a serial de actiune si suspans

| UserAnonim98 explică (pentru SHINeeTaemin):

Neinteresant tongue Sorry...

| faramatania a răspuns:

Film:Escape Plan (2013)

| Lvrkiosif a răspuns:

Incearca day break.

| Otylayall a răspuns:

Uite aici alte seriale gen prison break : dexter,the mentalist,breaking bad. filme :One Flew Over the Cuckoo's Nest, the Way Back, Bronson, Law Abiding Citizen, Gridiron Gang

| sasuke96 a răspuns:

Vezi shawshank redemption sau la seriale iti recomand game of thrones sau de actiune vezi spartacus