| bianca20 a întrebat:

Stie cineva site-uri cu imagini cu batausii wasabi? P.S mai multe cu Jake!

Răspuns Câştigător
| MaNDwN a răspuns:

Ce zici de asta : http://www.google.ro/......tp?/search

| bianca20 explică (pentru MaNDwN):

Mersi mult, mult! Foarte mult!

5 răspunsuri:
| bianca20 explică:

Nu pentru ca am cautat asa, mie imi trebuie un site.de ex.:www.google.com,pricepi site nu ce sa scriu la google!

| Root4004 a răspuns:

Pai cauta pe net. Gasesti pe acolo. Cauta ceva de genul asta : "batausii wasabi disney channel". Sigur gasesti. Sau scrii personajele. Sper ca ti-am fost de folos. Funda? happy

| Anonimusss97 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
vezi site-ul asta
sunt mai multe poze cu jake [ leo howard ]

| Lucian_Hogas_1998 a răspuns:

Incearca sa scrii pe www.google.com....poze batausii wasabi..si poate iti da.