| ManeaIonut98 a întrebat:

Ce film de groaza-comedie stiti? Unul de calitate adica sa fac pe mine de ras laughing dar sa fie si mai de groaza!

Răspuns Câştigător
| Asy3 a răspuns:

Incearca seriile Scary Movie de curand a aparut ultimul, Scary Movie 5 si e foarte reusit.

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Drag me to hell, multi zic ca e de groaza, altii ca de comedie.

| AmandytaErhan a răspuns (pentru BiuL):

Filmul asta este cel mai aiurea si mai bizar din toate cate le-am vazut. Nu as recomanda nimanui sa-si piarda timpul cu el si nici tie sa-l recomanzi la altii.

| AmandytaErhan a răspuns (pentru BiuL):

Dark shadows
Un film foarte palpitant

| BiuL a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Gusturile nu se discuta, daca tu il consideri o pierdere de timp nu inseamna ca si Ionut va fi de aceeasi parere!
Pe imdb are nota 6, 7, nota mare pentru un film incadrat in genul horror asa ca tind sa cred ca parerea ta extrem de negativa e totusi minoritara.
Ps: un film bizar pe mine ma atrage, insa nu e nici pe departe bizar. Presupun ca tu esti fana chestii gen Twilight.

| BiuL a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Dark shadows nu e film de groaza, horror cum a cerut cel care a pus intrebarea!
El a zis ca vrea ceva de groaza comedie si palpitant e mult spus. Nu zic, a fost ok filmul dar partea amuzanta e ca Dark Shadows are 6, 3 pe imdb, mai putin decat Drag me to hell! laughing))) ( nu sunt fana drag me to hell, dar e singurul de groaza - comedie pe care l-am vazutwinking )

| Denyysa27 a răspuns:

The last house on the left. Funda?

| costyMGM a răspuns:

Deci de groaza-comedie uitete la "zombieland (2009 si 2013) e super fain happy

| ManeaIonut98 explică (pentru costyMGM):

De unde iau si eu 2013 cu subtitrare?