| Madutzza98 a întrebat:

The originals este continuare la The Vampire Diaries? Va rog explicati-mi cum sta treaba! :*

Fundaa ♥

11 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Da,originalii paresesc Mystic Falls si se duc inapoi in orasul lor in New Orleans, iar serilul este despre viata lor, are oarecum si legatura cu #TVD ca o sa apara Tyler in The Originals, dar in rest este strict despre viata lor.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e chiar o continuare e ceva asemănător.Actorii din The Originals sunt și actori din TVD. Povestea e diferită dar asemănătoare.

| faramatania a răspuns:

Nu este continuare, este spin-off TVD (adică desprins din TVD, dar constituie apoi un serial independent, cu acțiune și intrigă diferită, deci un alt serial.Nu este necesar să vezi TVD pentru a-nțelege The Originals)

| Rahzy a răspuns:

Este un serial super, ti-l recomnd. Povestea este doar despre Originali.Serialul descrie viata lor dupa ce au plecat din Mystic Falls.

| Madutzza98 explică (pentru Rahzy):

Si cate sezoane are?

| Rahzy a răspuns (pentru Madutzza98):

Pana acum 2

| Rahzy a răspuns:

Este un serial super, ti-l recomnd. Povestea este doar despre Originali.Serialul descrie viata lor dupa ce au plecat din Mystic Falls. A si este mai dur decat TVD

| emilyemy27 a răspuns:

THE ORIGINALS este un alt serial decât THE VAMPIRE DIARIES. În THE VAMPIRE DIARIES apar originalii din sezonul 4, iar în THE ORIGINALS apar doar originalii. Este făcut fără ceilalti ci doar originalii,, Sper că ai inteles! :*

| Violet111 a răspuns:

De la sfarsitul sezonului 4 din The Vampire Diaries, Originalii se intorc in New Orleans (orasul lor natal). Este un serial genial, care cu siguranta te v-a emotiona. Ti- l recomand. Funda?

| Madutzza98 explică (pentru Violet111):

Adica de la sf sezonuli 4 originalii pleaca din Mystic Falls si au propriul lor serial?

| Anghel_Mihaela_1994 a răspuns:

De fapt este un film paralel...adica actiunea din originalii continua in new orleans dupa plecarea lor din TVD. daca urmariti cu atentie ambele filme veti vedea ca sunt conectate de actiunile dintre ei.singura diferenta intre filme este ca vorbesc despre povesti diferite din orase diferite. dupa pararea mea este o extensie reusitahappy