| Roxanabuiltforsin a întrebat:

The vampire diaries s-a terminat? apare the originals? o sa mai apara Damon,Elena, Stefan sau doar klaus.

Răspuns Câştigător
| FlyingFox a răspuns:

TVD continua cu sezonul 5 din toamna, iar in paralel apare si The originals care spune povestea vampirilor originali: Klaus si familia sa. Fiind produse de aceeasi televiziune, cativa actori vor aparea in ambele seriale

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ce este the vampire diaree?

| Mwha a răspuns (pentru Crucified):

*diaries. Adica Jurnalele vampirilor, este un serial ameican produs de CW, documenteaza-te si tu, vaco!

| Crucified a răspuns (pentru Mwha):

Sună a ceva cu adolescenţi născuţi prematur.

| CC95 a răspuns:

The Vampire Diaries si The Originals sunt doua seriale diferite.Sezonul 5 din TVD va incepe pe 3 octombrie, iat The Originals va avea premiera in aceeasi zi.