| hcawithhmu a întrebat:

Un film cu niște cupluri ce se duc la o cabana de vara ( cred ) și încep sa se scalde intr-o apa mica și vine cineva și îi taie gatul la un baiat cu o secera... un film văzut acum mult timp nu îmi aduc aminte numele sau actorii

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Filmul descris de tine reprezinta 90% dintre scenariile filmelor de categoria B, horror cu adolescenti si cupluri etc

vezi daca se regaseste in aceasta lista:
https://ew.com/movies/18-best-cabin-woods-horror-movies/

| ReddY25 a răspuns:

O fi vreunul din seria Vineri 13

| Alexandru1111199 a răspuns:

Poti sa intri si tu pe chatgpt si sa-l intrebi pe ala toate detaliile...ca sunt sanse mai mari sa iti gaseasca ala filmul decat sa-l stim noi dupa doar 3 detalii.

| Simpatic a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Nu stie inca chatGPT multe lucruri despre filme, dar aduna el informatii din toate domeniile, totul pana intr-o zi cand nu o sa mai avem toti oamenii la un loc "inteligenta" AI-ului, pana atunci mai are de mancat gris chatGPT si AI-ul in generalwinking

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Simpatic):

Eu asa faceam de obicei cand nu stiam un film ii bagam lui toate detaliile care imi veneau in cap si asa mai descopeream cate un film pe care il uitam desigur nu mereu era eficient dar deseori imi dadea rezultatu bun.

| Simpatic a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Da, pe unele le indica bine pe altele nu
inca e tanar la acest capitol, am folosit si eu si mi-a dat niste titluri doar care erau foarte populare intr-un anumit gen
este mic dar o sa creasca! happy