| Denyyysa a întrebat:

Unde sa gasesc rezumatul filmului Suflete Pereche si Destine Implinite?
Dau fundita...

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Uite aici tot rezumatul :
http://en.wikipedia.org/wiki/Pavitra_Rishta
Sper ca ti-am fost de ajutor! :)

| DinuEu a răspuns:

Cred ca poti sa il gasesti pe,, referate.ro''

| DinuEu a răspuns:

Scurt rezumat: "Destine implinite" este povestea dintre Sandhya si Sooraj care se casatoresc fara sa se cunoasca si diferentele dintre ei ajung sa atraga si dezaprobarea familiei sotului. Astfel, visul Sandhyei de a-si continua studiile si a deveni ofiter de politie pare a fi sortit esecului, mai ales ca familia sotului sau se opune vehement.

| DinuEu a răspuns (pentru DinuEu):

Fundăă?

| Toma_Stan_1960_NjJy a răspuns:

Nicaieri nu gasesti un rezumat complet